Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

Mokytojų kvalifikacija

  • Aukštesnė kategorija: Veikla
  • Kategorija: Veiklos sritys
  • Atnaujinta: 2017 rugsėjo 12
  • Paskelbta: 2012 gegužės 4
Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Mokomieji dalykai Pedagoginė
kvalifikacija
Pareigos
1 Pečiukaitytė
Rita
aukštasis darbų sauga ir sveikata,
siuvimo įrengimai
profesijos mokytoja
metodininkė
direktorė, mokytoja
2 Matulevičius
Algirdas
aukštasis direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai
3 Kutienė 
Sigita 
aukštasis  kirpėjo mokymo programos dalykai, darbų sauga ir sveikata  profesijos mokytoja metodininkė  direktorės pavaduotoja ugdymui, profesijos mokytoja
4 Matulevičienė
Rita
aukštasis chemija, auklės mokymo programos dalykai mokytoja metodininkė bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja
5 Griziūnienė
Valerija
aukštasis praktinis verslo mokymas, profesinės karjeros planavimas profesijos mokytoja ekspertė profesinio mokymo technologijų ir verslo skyriaus vedėja
6

Dūdienė 
Erika

aukštasis

kirpėjo mokymo 
programos dalykai

profesijos mokytoja metodininkė profesinio mokymo paslaugų skyriaus vedėja
7 Danguolė
Gudienė
aukštasis anglų kalba vyresnioji
dėstytoja
mokytoja
8 Stavarienė
Dovilė
Vidurinis Higieninės kosmetikos
kosmetiko mokymo programos dalykai

profesijos mokytoja
Profesijos mokytoja
9 Pranculienė
Sabina
aukštasis geografija, biologija mokytoja metodininkė mokytoja
10 Rekašius
Kostas
aukštasis istorija, civilinė sauga vyresnysis dėstytojas mokytojas
11 Taurienė
Alvyra
aukštesnysis gėlininkų būrelis inžinierinių tinklų specialistė, būrelio vadovė
12 Talačkienė
Romena
aukštasis kūno kultūra vyresnioji
mokytoja
mokytoja
13 Trembo
Giedrė
aukštasis lietuvių kalba ir literatūra, kalbos kultūra vyresnioji
mokytoja
mokytoja
14 Trapenskaitė
Roberta
aukštasis lietuvių kalba ir literatūra, kalbos kultūra mokytoja metodininkė mokytoja
15 Varnienė
Rūta
aukštasis valstybinės kalbos kultūra mokytoja metodininkė praktinio mokymo vadovė, mokytoja
16 Žvalionienė
Zina
aukštasis mados teatro būrelis, dramos būrelis, pristatymų rengimas mokytoja metodininkė būrelio vadovė, profesijos 
mokytoja
17 Ambrazaitytė
Jovita
aukštasis fotografo mokymo
programos dalykai

vyresnioji profesijos mokytoja

profesijos 
mokytoja
18 Baranskienė
Gitana
aukštasis fiziologija ir slauga,
higienos pagrindai
vyresnioji profesijos
mokytoja
vyresnioji specialioji pedagogė, profesijos
mokytoja
19 Pisarevskaya
Anastasia
aukštasis higieninės kosmetikos kosmetiko  mokymo programos dalykai profesijos mokytoja vyresnioji profesijos mokytoja
20 Butrimienė
Stasė
aukštesnysis fotografo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
21 Butrimaitė
Jogailė
aukštasis fotografo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja profesijos mokytoja
22 Butrimavičiūtė
Giedrė
aukštasis floristo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja profesijos mokytoja
23 Cirkina
Eugenija
aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai, specialusis piešimas profesijos vyresnioji mokytoja profesijos mokytoja
24 Čekanavičienė
Jadvyga
aukštasis kirpėjo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja ekspertė profesijos mokytoja
25 Čemeškaitė
Krisitna
aukštasis kirpėjo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
26

Pociūtė
Dovilė

aukštasis Interjero apipavidalintojo mokymo programos  dalykai vyresnioji dėstytoja (dizaino dalykai) profesijos  mokytoja
27 Damkauskienė
Rita
aukštasis ekonomikos ir verslo pagrindai vyresnioji
mokytoja
projektų vadovė,
profesijos 
mokytoja
28 Girdziušienė
Violeta
aukštasis floristo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
29 Jovaišaitė
Eugenija
aukštasis kirpėjo mokymo
programos dalykai
vyresnioji profesijos mokytoja profesijos mokytoja metodininkė
30 Kareckienė
Stanislava
aukštesnysis floristo mokymo
programos dalykai
profesijos vyresnioji mokytoja profesijos mokytoja
31 Krych
Janina
aukštasis siuvėjo mokymo programos dalykai profesijos vyresnioji mokytoja profesijos mokytoja
32 Kozlova
Anžela
aukštasis vidaus auditorė
33 Kubertavičienė
Regina
aukštasis specialusis piešimas profesijos mokytoja ekpertė profesijos mokytoja
34 Kurnevič
Ilona
aukštasis kirpėjo mokymo
programos dalykai

profesijos mokytoja metodininkė

profesijos mokytoja
35 Kutkienė
Nijolė
aukštasis floristo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja vyresnioji profesijos mokytoja
36 Lenkaitienė
Alma
aukštasis siuvėjo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
37 Mažūnienė
Birutė
aukštesnysis siuvėjo mokymo programos dalykai, rūbų modeliavimo būrelis profesijos vyresnioji mokytoja profesijos mokytoja
38 Menčinskaitė
Loreta
aukštasis kirpėjo mokymo programos dalykai, psichologija profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
39 Aktas
Daiva
aukštasis praktinis verslo mokymas profesijos vyresnioji dėstytoja profesijos mokytoja
40

Tumienė
Solveiga

aukštesnysis Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos dalykai Vyresnioji profesijos mokytoja profesijos mokytoja
41 Narkienė
Lelija
aukštasis kirpėjo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
42 Novikevičienė
Rugilė
aukštasis dailė, dizainas profesijos vyresnioji mokytoja profesijos mokytoja
43 Pangonytė
Laima
aukštesnysis praktinis verslo mokymas, darbuotojų sauga ir sveikata profesijos vyresnioji mokytoja personalo vedėja, profesijos 
mokytoja
44 Pašakinskienė
Valentina
aukštasis siuvėjo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
45 Račiūnas
Paulius
aukštasis fotografo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytojas profesijos mokytojas
46 Sauleika
Saulius
aukštasis fotografo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytojas profesijos mokytojas
47 Sinkevičienė
Violeta
aukštasis etika, meno dirbinių iš odos gamintojo mokymo
programos dalykai
profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
48 Starinskienė
Gražina
aukštasis higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programos dalykai profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
49

Ščitienė
Vaiva

aukštasis ekonomikos ir verslo pagrindai

profesijos mokytoja metodininkė

profesijos 
mokytoja
50 Uginčienė
Kristina
aukštasis dailiųjų odos dirbinių gamintojo mokymo programos dalykai profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
51 Vavilavičienė
Sigita
aukštasis auklės mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja metodininkė profesijos mokytoja
52 Liutvinienė
Eligija
aukštasis socialinio darbuotojo padejėjo profesijos mokymas

profesijos mokytoja metodininkė

socialinė pedagogė
53 Borisenko
Jelena
aukštasis informacijos technologijos profesijoje

profesijos mokytoja metodininkė

profesijos 
mokytoja
54 Žilionytė - Plechanova 
Rasa
aukštesnysis Interjero apipavidalintojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
55 Aniceta 
Astylaitienė
aukštasis - mokytoja Rusų kalbos ir literatūros mokytoja
56 Algimantas
Valiauskas
aukštasis Kūno kultūros mokytojas Mokytojas metodininkas Kūno kultūros mokytojas
57 Silva
Abarė
aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
58 Renata
Dovgialo
vidurinis Higieninės kosmetikos mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
59 Marina
Smelevič
aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
60 Jūratė Irena
Graželytė
aukštasis Anatomija ir asmens higiena Profesijos mokytoja ekspertė Profesijos mokytoja
61 Jūratė
Tamašauskienė
aukštasis Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
62 Rokas
Bučelis
aukštasis Anglų kalba mokytojas Anglų kalbos mokytojas
63 Daiva
Motiejūnaitė
aukštasis Informacinės technologijos Profesijos mokytoja metodininkė Profesijos mokytoja
64 Auksė
Bakanienė
aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
65 Ieva
Stanišauskienė
aukštasis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
66 Jolanta
Žilinskytė
aukštasis Auklės mokymo programos dalykai Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
67 Daiva
Pečiulienė
aukštasis Dailiųjų tekstilės gaminių gamintojo mok. programa Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja
68 Ramojus
Skirsgilas
aukštasis Apeigų ir švenčių organizatorius mokymo programos dalykai Profesijos mokytojas Profesijos mokytojas
69 Vladislavas
Stankevičius
aukštasis neuniversitetinis Masažuotojo mokymo programos dalykai Profesijos mokytojas  Profesijos mokytojas
70  Lina Vaitkuvienė  aukštasis  Auklės mokymo programos dalykai  Profesijos mokytoja Profesijos mokytoja 
71 

Jolita Šilinskienė

 aukštasis Rusų kalba 

Vyresnioji rusų kalbos mokytoja

 Mokytoja
72 

Laima Veličkienė 

 aukštasis Matematikos mokytoja  Vyresnioji matematikos mokytoja Mokytoja 
73   Saulė Gašimova  Specialusis vidurinis

Higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programa

Dekoratyvinės kosmetikos kosmetiko kvalifikacija 

 Profesijos mokytoja
74 

Lina Štaupienė 

 aukštasis

Auklių profesinio mokymo programa 

Psichologijos mokytojo kvalifikacija 

 Profesijos mokytoja
75 

Laura Mačiukaitė

 aukštasis

Masažuotojo mokymo programa 

Profesijos mokytoja ekspertė 

 Profesijos mokytoja

  

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema