Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Kovo 19 - 21 dienomis, centre vyks atvirų durų dienos

Kovo 19 - 21 dienomis, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre vyks atvirų durų dienos, kurioms nuoširdžiai ruošėmės!!!

Rengiantis profesijų savaitei, vyko geriausio jaunojo specialisto konkursai, kurių tikslas – išsiaiškinti geriausią savo specialybės žinovą. Džiaugiamės laimėtojais.

Kviečiame visus apsilankyti atvirų durų dienose!
Laukiame Jūsų!!!


GERIAUSI FOTOGRAFAI
/profesijos mokytojai Paulius Račiūnas, Saulius Sauleika/

1 vieta – Aleksandra Asačiova – 45gr.

1vieta.

1vieta

2 vieta – Greta Urbonavičiūtė - F44gr.

2 vieta

2vieta.

3 vieta - Marius Vaitoška – F44gr.

3 vieta.

3vieta

GERIAUSI INTERJERO APIPAVIDALINTOJAI
/profesijos mokytojos Dovilė Pociūtė, Evelina Račiūnaitė/

1 vieta – Erika Mejerovičiūtė – I7gr.

1vieta

2 vieta – Honorata Stankovskaja – I7gr.

2vieta

3 vieta – Margarita Stančik – I7gr.

3vieta

GERIAUSI DAILIŲJŲ ODOS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
/profesijos mokytoja metodininkė Kristina Uginčienė/

1vieta – Marija Vytegorova – VO12gr.

2vieta – Ingrida Skindaraitė – VO12gr.

3vieta – Margarita Masoic – VO12gr.

Bendra prie odininkų

GERIAUSI FLORISTAI
/profesijos mokytojos metodininkės Violeta Girdziušienė/

1vieta – Dovilė Rudžionytė – Fl16gr.

1vieta

2vieta – Mažena Dubako - Fl16gr.

2vieta

3vieta – Gražina Korovaičikaitė – Fl16gr.

3vieta

GERIAUSI APEIGŲ IR ŠVENČIŲ ORGANIZATORIAI
/profesijos mokytoja metodininkė Zina Žvalionienė/

1vieta – Mažena Klopova – Ap7gr.

2vieta – Denis Laikovskij –Ap7gr.

3vieta - Beata Bartoševič-Ap7gr.

1 Bendra

Bendra

GERIAUSI DAILIŲJŲ TEKSTILĖS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
/profesijos mokytoja metodininkė Valentina Pašakinskienė/

Turintys vidurinį išsilavinimą ir siekiantys profesijos

1vieta – Lina Trukanavičiūtė – DT5

2vieta – Jovita Žemaitienė – DT5

3vieta – Monika Praninskaitė- DT5

DT5

GERIAUSI DAILIŲJŲ TEKSTILĖS DIRBINIŲ GAMINTOJAI
Siekiantys vidurinio išsilavinimo ir profesijos
/profesijos mokytoja metodininkė Alma Lenkaitienė/

1vieta – Galina Suchodimcova – VDT2

2vieta – Gabrielė Stupenkaitė – VDT2

3vieta – Inga Solovjova – VDT2

VDT2

GERIAUSI VERSLININKAI
/vyr.profesijos mokytoja Vaiva Ščitienė/

1vieta – Ana Svetličenko – HK4gr.

2vieta – Renata Lenkovskaja – I 7gr.

3vieta – Justyna Sivinska – Fl 16gr.

GERIAUSIAS KIRPĖJAS

Geriausi centro kirpėjai:

1 vieta - Dinara Žitkauskienė –K-91 gr., profesijos mokytoja metodininkė Erika Dūdienė.

1

2 vieta - Jelizaveta Cirkina – K- 94, profesijos mokytoja ekspertė Jadvyga Čekanavičienė

2

3 vieta – Kristina Šapokaitė – VK- 86, vyr. profesijos mokytoja Eugenija Jovaišaitė

3

GERIAUSIA AUKLĖ

Profesijos mokytoja metodininkė Sigita Vavilavičienė

1 vieta – Toma Valantavičiūtė –A-12 gr.

2 vieta – Ligita Puinauskaitė –A - 12 gr.

3 vieta – Aleksandra Michailovskaja –A-12 gr.

GERIAUSIAS SOCIALINIO DARBUOTOJO PADĖJĖJAS

Profesijos mokytojos Eligija Liutvinienė, Giedrė Butrimavičiūtė, Gitana Baranskienė

1 vieta – Ivona Samosionok –SD-4 gr

2 vieta – Agnieška Sinkevič –SD-4 gr.

3 vieta – Anželika Biveinytė –SD-4 gr.

GERIAUSIA HIGIENINĖS KOSMETIKOS KOSMETIKĖ

Profesijos mokytojos Gražina Starinskienė, Solveiga Banevičiūtė

1 vieta – Brigita Stasiukevič–HK-5 gr., profesijos mokytoja

brigita

2 vieta – Dalia Galinytė –HK-4 gr., profesijos mokytoja

dale

3 vieta – Jekaterina Gorovcova–HK-4 gr., profesijos mokytoja

jekaterina21

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema