Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Viktorina ,,Moku, Žinau, Gebu”

2019 m. balandžio 9 d. mūsų centre jau  11-us metus iš eilės vyko viktorina ,,Moku, Žinau, Gebu”, kurioje dalyvavo DTP-2, FLP-8 ir FLP-9 grupių mokiniai. Šį kartą buvo pasirinkta ypatingai aktuali tema: „Sveika mityba – sveikesnis ir ilgesnis gyvenimas“. Viktorinos metu mokiniai pristatė namų darbų užduotis apie daržovių, vaisių ir fizinio aktyvumo teikiamą naudą sveikatai. Toliau buvo atliekamos įvairios užduotys: išsiaiškintos mitybos klaidos, kuriami sveikesnių patiekalų receptai, įvardijamos geros sveikatos rekomendacijos, atliekama fizinio aktyvumo užduotis. O mokinių komanda,  įminusi mįslę apie bakterijas, gavo specialius prizus. Visi dalyviai, mokomosios priemonės pagalba, turėjo galimybę apžiūrėti ,,bakterijas”. Vaizdinė priemonė leido praktiškai įsitikinti, kokia reikšminga rankų švara ir kaip svarbu jas plauti. Pasibaigus užduotims, SD-10 grupės mokinės apibendrino/užtvirtino tinkamos mitybos reikšmę ir priminė sveikos mitybos piramidę.

Skaityti daugiau...

ŠIMTADIENIO ŠVENTĖ

2019 m. kovo 8 d. centre vyko tradicinė Šimtadienio šventė  „Gero 100-dienio šou“.  Šventę rengė Ap-13 gr. mokiniai: Gabija, Darius, Domantė ir Laura (profesijos mokytoja Zina). Svarbiausi renginio dalyviai – abiturientų grupės: VHK-23 (auklėtoja Sabina), VHK-27 (auklėtoja Laima), VHK-28 (auklėtoja Kristina), VK-111 (auklėtoja Romena), VF-55 (auklėtoja Jovita). Šventės vedėjai Mamertas ir Vladislav pirmiausiai į sceną pakvietė centro direktorę, kuri mokinius ir mokytojus nuoširdžiai sveikino, linkėjo sėkmės kelyje į brandą, priminė artėjančios Kovo 11-sios šventės svarbą kiekvienam iš mūsų... Abiturientams buvo paruošta šmaikščių, išmoningų, kūrybingų užduočių, o juos vertino kompetentinga komisija, išrinkusi ir apdovanojusi pačius šauniausius abiturientus. Buvo išsakyta gražių padėkos žodžių mokytojams, grupių auklėtojams už visokeriopą pagalbą, kantrybę, dėmesį.... Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja visiems linkėjo atsakingai ruoštis brandos egzaminams,  gauti brandos atestatus ir įgyvendinti ateities svajones.

Skaityti daugiau...

Švęskime Laisvę!

2019 m. kovo 12 d. centro bendruomenė  minėjo 29-ąsiams Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Paruoštas informacinis stendas, skirtas Kovo 11-ąjai. Skaitėme mūsų bendruomenės narių linkėjimus Lietuvai, didžiavomės viktorinos „Lietuvai ir sau“ nugalėtojais...

Centro vaikų priežiūros kambario ,,Aitvariukas“ vaikučiai Lietuvą sveikino siųsdami jai savo delniukų šilumą...

Parengė Rita Matulevičienė ir Rūta Varnienė

 

 

Viktorina ,,Sveikiausia 2019 metų grupė“

2019 m. vasario 26 d. mūsų centre vyko sveikiausios metų grupės rinkimai. Dėkojame grupėms (VK-114, VK-115,VFL-25) ir  jų vadovams už aktyvų dalyvavimą. Viktorinos metu šauniai pasirodė visos grupės, kurios puikiai atsakinėjo ir atliko užduotis. Bet nugalėtojais tampa tik viena komanda, todėl  griežta komisija susumavo rezultatus ir nugalėtojais paskelbė VHK-114 grupę (vadovė Giedrė).

Skaityti daugiau...

Masažuotojų diena

2019 m. vasario 27 d. mūsų centre vyko masažuotojų diena. Šią dieną centro lankytojai ir svečiai galėjo pasimėgauti rankų, galvos, nugaros bei kitokiais masažais. O mokiniai, besimokantys masažuotojo profesijos, gilino žinias vykusiose paskaitose apie tai, ką masažuotojui reikia žinoti: apie apgamus ir odos darinius, apie eterinių aliejų fizinį ir dvasinį poveikį sveikatai, apie mikrocirkuliacijos svarbą mūsų organizme ir Bemer terapijos panaudojimo galimybę masažuotojo darbe.

Skaityti daugiau...

ŠVĘSKIME VASARIO 16-ĄJĄ, ŠVĘSKIME LAISVĘ

2019 m. vasario 15 d. paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Parengtas stendas, skirtas Vasario 16. Organizuota viktorina „Lietuvai ir man“, kurioje dalyvavo mūsų bendruomenės nariai. Istorijos  mokytojas Kostas Rekašius apibendrino atsakymus, susijusius su Lietuvos istorija, kultūra, sportu bei šalies pažanga. Skambėjo gražiausios lietuviškos dainos, grožėjomės nuostabiais mūsų krašto vaizdais, vaišinomės saldainiais, rašėme palinkėjimus Lietuvai ir sau ...

Skaityti daugiau...

Projektas „Vaikų žemė“

Jau tradicija tampantis, antrus metus tęsiamas projektas „Vaikų žemė“, sausio 16 d. ir vėl pakvietė pasigrožėti mažamečių vaikų studijinėmis nuotraukomis.  Šiais metais šį projektą pristatė F-56 gr. mokiniai ir jų profesijos mokytoja J. Ambrazaitytė. Projektą padėjo įgyvendinti auklių vadovė R. Varnienė ir darželio „Aitvariukas“ mažieji auklėtiniai.

Skaityti daugiau...

Mažuosius ,,aitvariukus“ lankė Kalėdų senelis

2018 m. gruodžio 19 d. Kalėdų senelio laukė vaikų priežiūros kambario ,,Aitvariukas“ vaikai su tėveliais ir auklės, ir mokytojos. Gražiausių metų švenčių proga būsimos auklės kartu su profesijos mokytoja Sigita Vavilavičiene paruošė vaidinimą „Kalėdinė pasaka“. Šventinės nuotaikos užburti visi laukė Kalėdų senelio ir jis atėjo su dideliu maišu dovanų.

Skaityti daugiau...

Vaikų Kalėdų šventė 2018

Gruodžio 15 d. II kurso apeigų ir švenčių organizatoriai  ( Ap12 gr., profesijos mokytoja Zina Žvalionienė) surengė Vilniaus vaikų darželio "Išminčiukai" vaikučiams ir jų tėveliams Kalėdų šventę. Vaikai buvo pakviesti į Jurgelio Meistrelio namus, kuriuose gyveno seniai pamiršti žaislai. Jie stebuklingu būdų buvo pažadinti. Pabaigoje atvyko Kalėdų senelis, kuris išdalijo dovanas ir kartu su vaikučiais šoko bei dainavo.

Skaityti daugiau...

Advento popietė „Kalėdų dvasios beieškant“

2018 m. gruodžio 20 d. I kurso apeigų ir švenčių organizatoriai (Ap-13 gr. profesijos mokytojai Zina Žvalionienė, Deividas Janavicus) pakvietė centro bendruomenę į Advento popietę „Kalėdų dvasios beieškant“. Šiemet žiūrovai buvo pakviesti į Laplandiją, kur vyko Kalėdų senelių suvažiavimas. Jie pastebėjo, kad visame pasaulyje dingo Kalėdų dvasia ir nusiuntė jauniausią Kalėdą į Islandiją, Italiją, Afriką ir Japoniją ją surasti. Jam pavyko ten surasti vis dar gyvuojančią Kalėdų dvasią...

Skaityti daugiau...

Paskaita ,,Cukrinis diabetas ir jo prevencija“

Mūsų centre 2018 m. gruodžio 11 d. lankėsi Lietuvos diabeto asociacijos gydytoja endokrinologė  Ona Jurkauskienė ir slaugytoja diabetologė Juzefa Uleckienė. Daktarė kalbėjo apie cukrinio diabeto priežastis, komplikacijas, gydymo galimybes, o slaugytoja atliko 62 gliukozės nustatymo kraujyje testus.

Skaityti daugiau...

Edukacinė programa-projektas „Atliekų kultūra“

2018 m. gruodžio 5 d. į Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centrą atvyko penkių žmonių komanda iš komunikacijos agentūros „InSpotlight“, kuri pristatė edukacinį renginį-projektą „Atliekų kultūra“. Projekto tikslas – skleisti žinią apie atliekų rūšiavimo svarbą ir kurti atliekų rūšiavimo kultūrą. Edukacinė programa parengta bendradarbiaujant su Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo tarnyba ir yra skirta mokykloms. Renginį vedė profesionalus vedėjas Artūras Sejavičius. Per 45 minutes buvo įdomiai ir vaizdingai pristatyta informacija apie rūšiavimo įpročius, vesti interaktyvūs žaidimai, parodytas vaizdo reportažas. Aktyviausiai dalyvavusieji renginyje buvo apdovanoti prizais: kompaktiniais diskais „Katukavakare“, ekologiškomis gertuvėmis ir bambukiniais puodeliais. Visi dalyvavę renginyje gavo kvietimą – bilietą į finalinį 100-ąjį Vido Bareikio koncertą, kuris vyks gruodžio 16 d. „Siemens“ arenoje.

Skaityti daugiau...

Viktorina ,,AIDS: geriau žinoti! 18“

Mūsų centre gruodžio 4 d. vyko viktorina ,,AIDS: geriau žinoti!18“. Surengti viktoriną pakvietė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras. Renginys, skirtas paminėti Pasaulinę AIDS dieną (gruodžio 1 d.). Viktorinoje dalyvavo: VK-111, VK-114,  VHK-28, VK-115, VHK-27 grupių mokinės. Įvertinant tai, kad ši infekcija nepaiso atstumo nuo Afrikos žemyno iki Europos, turime suvokti, kokia didelė ir grėsminga ŽIV infekcija. Buvo labai naudinga prisiminti infekcijos atsiradimo, atradimo, plitimo kelius ir būdus infekcijai suvaldyti, galimas prevencines priemones, gydymą, tyrimo galimybes. Dėkoju visoms dalyvėms ir ypač R-10 grupės mokinėms (Ingai Ulinskaitei ir Gabrielei Blažienytei), prisidėjusioms prie viktorinos organizavimo.  

Skaityti daugiau...

AKCIJA ,,Dovanoji kraujo – dovanoji gyvenimą!“

Žmogaus kraujas yra unikalus. Iki šiol pasaulyje nėra sukurto dirbtinio pakaitalo, kuris galėtų pakeisti donoro kraują. Būtent dėl šios priežasties yra labai svarbu, kad nuolat atsirastų žmonių, kurie padovanotų kraujo sergantiems. Mūsų centro 38 mokiniai spalio 16 d. prisijungė prie kraujo donorystės akcijos ,,Dovanoji kraujo – dovanoji gyvenimą!“ ir neatlygintinai padovanojo savo kraujo. Visiems atėjusiems ir pasiryžusiems duoti kraujo reiškiame didelę padėką, nes jūsų dėka ligoniai gaus galimybę džiaugtis gyvenimu.

Labai Jums ačiū!

Skaityti daugiau...

Renkame geriausius

GERIAUSIO GAMTOS IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ ŽINOVO RINKIMAI

   2018 m. lapkričio 5 d. organizuoti geriausio gamtos ir socialinių mokslų žinovo rinkimai. Šio renginio tikslas - išsiaiškinti geriausią gamtos ir socialinių mokslų žinovą, gebantį socialinių bei gamtos mokslų žinias taikyti pasirinktoje profesijoje. Konkursui užduotis rengė ir darbus vertino chemijos, istorijos, geografijos, biologijos bei technologijų mokytojai. Geriausia gamtos ir socialinių mokslų žinove tapo VHK-23 grupės mokinė Agata.

Skaityti daugiau...

Atvirų durų dienos

2018 m. lapkričio 5 - 8 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre įvyko atvirų durų dienos. Svečiai iš pagrindinių, vidurinių mokyklų susipažino su centre ruošiamomis specialybėmis, pamatė centro praktinio mokymo dirbtuves, kabinetus, grožio salonus.
Taip jau sutapo, kad tą savaitę buvo atidaryta fotografijų paroda „Šviesos kelionė kopomis“ (profesijos mokytoja Jogailė Butrimaitė) ir fotografai buvo pasveikinti su trečiąja vieta tarptautinėje fotografijos parodoje.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema