Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

Aplinkosauginė – edukacinė konferencija

2018-10-02 Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro gimnazistai dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybėje vykusioje aplinkosauginėje-edukacinėje konferencijoje „Tvari aplinka. Žiedinė ekonomika. Receptas pusryčiams, pietums ir vakarienei“. Konferencijos dalyviai susipažino su teorine medžiaga bei praktiniais pavyzdžiais, klausėsi lektorių-praktikų: ekologės Onos Motiejūnaitės, Viktorijos Bugajenko (mados namai „Zefyras“), Vaidos Griškevičienės („Kita forma“), Rūtos Iliuk – puslapio „Išmesti spėsi“ tinklaraštininkės. Buvo pristatytos organizacijos, praktiškai įgyvendinančios žiedinės ekonomikos, dalijimosi ekonomikos, antrinių žaliavų panaudojimo bei atliekų susidarymo prevencijos principus. Antrąją konferencijos dalį sudarė kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai pritaikė seminare įgytas teorines žinias. Buvo pristatomas iš perdirbto popieriaus pagamintas „Žaliasis laisvalaikio katalogas“, kurį kiekvienas dalyvis gavo dovanų.

Skaityti daugiau...

Interjero apipavidalintojo profesijos mokiniai lankėsi tarptautinėje parodoje „Baldai. Interjeras. Dizainas - 2018“

2018 m. spalio 12 d. interjero apipavidalintojo profesijos mokiniai (TI-1 gr.) kartu su profesijos mokytoja ekspertė Daiva Motiejūnaite bei mokytoja metodininke Regina Žemguliene vyko į tarptautinę parodą „Baldai. Interjeras. Dizainas - 2018“ susipažinti su naujausiomis baldų dizaino tendencijomis, atrasti geriausius interjero sprendimus, išvysti pasaulinio garso gamintojų naujausias baldų kolekcijas, pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią aplinką.

Skaityti daugiau...

Fotografai lankėsi PROSPEKTO GALERIJOJE, Arūno Baltėno fotografijų parodoje „DIRBAME. ESAME“

2018 m. rugsėjo 25 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro fotografijos specialybės mokiniai (F-57 ir F-56 gr.) kartu su profesijos mokytojais Sauliumi Sauleika ir Jogaile Butrimaite lankėsi PROSPEKTO GALERIJOJE, Arūno Baltėno fotografijų parodoje „DIRBAME. ESAME“. Kaip pasakojo pats autorius, fotografijas užfiksavo 2016-2017 metais. Jų herojai – įvairiausių profesijų atstovai. Per kelis metus buvo nufotografuota apie 200 įvairiausių sričių specialistų, tačiau į parodą tilpo vos trečdalis. Likusi medžiaga taip pat yra sutvarkyta ir (kartu su parodoje esančia) turėtų atsidurti kuriame nors valstybės archyve. Autorius pabrėžė, kad fotografijų ciklas turi išliekamąją vertę, orientuota į provaikaičių kartas, todėl pasirinkta dirbti su analogine fotografija, argumentuojant, kad nepaisant įvairių technologijų gedimų, tinkamai saugoma medžiaga turi tikslą - pasiekti būsimas kartas.

Skaityti daugiau...

Fotografai (VF-55 gr.) lankėsi įvairiose fotografijos parodose bei viešėjo Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalio galerijoje „Shch/šč“

Ruduo Vilniuje nepagailėjo fotografijos parodų, todėl rugsėjo 12 d. VF-55 grupės mokiniai kartu su fotografijos mokytoja J. Ambrazaityte lankė įvairias fotografijos parodas. Taip pat viešėjo ir Vilniaus analoginės fotografijos ir kino festivalio galerijoje „Shch/šč“, kurios kuratorius Andrei Antonau pristatė pirmąsias fotografijos technikas.

Skaityti daugiau...

I-13 grupės mokiniai keitė edukacinę aplinką

Pirmomis rugsėjo mėn. savaitėmis I-13 grupė („Įvadinio modulio“ metu) kartu su profesijos mokytoja metodininke D. Pociūte apžiūrėjo Vilniaus miesto dekoravimo elementus. Lankėsi „Domus galerijoje“, kur susipažino su naujausiomis interjero dekoravimo tendencijomis. 

Skaityti daugiau...

Integruota pamoka „Lietuvos šimtmečio istorijos datos ir sportiniai pasiekimai“

2018 m. gegužės 15 d. sporto salėje vyko integruota kūno kultūros ir istorijos pamoka „Lietuvos šimtmečio istorijos datos ir sportiniai pasiekimai“. Pamoką vedė istorijos mokytojas metodininkas K. Rekašius, kūno kultūros mokytojas metodininkas  A. Valiauskas ir vyresnioji mokytoja R. Talačkienė. Pamokoje dalyvavo VHK-23 ir VHK-28 grupių mokiniai.

Skaityti daugiau...

Gerosios patirties sklaida

Gegužės 14 d. auklės (A-17 gr.) lankėsi „Pasakos“ vaikų darželyje. Pavaduotoja J. Gedvilienė pakvietė būsimas aukles dalyvauti priešmokyklinės grupės „Ryto rate“ bei stebėti muzikos veiklą. Geroji patirtis skatina kūrybiškiau organizuoti darbą su vaikais bei stiprina gyvenimiškus įgūdžius.

Skaityti daugiau...

Gera auklė – laiminga šeima

Š. m.  gegužės 16 d. būsimos auklės (A -17 gr.), profesijos mokytoja Sigita Vavilavičienė ir praktinio mokymo vadovė Rūta Varnienė viešėjo Kauno buitinių paslaugų mokykloje. Šioje mokykloje vykdoma auklės mokymo programa, todėl buvo labai smagu save parodyti ir į kitus pasižiūrėti. Pasidalijome gerąja patirtimi, diskutavome apie ateities planus ir perspektyvas.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Mineralų muziejų

2018 m. balandžio 13 d. Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro SD-9, R-10, DTP-1, DTP-2, FLP-7, FLP-8 gr. mokiniai kartu su profesijos mokytojomis (G. Baranskiene, D. Motiejūnaite, A. Lenkaitiene) lankėsi Gamtos tyrimų centre „Mineralų muziejus“.

Skaityti daugiau...

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema