Versija neįgaliesiems Puslapio struktūra  

Centro specialybės

Centro specialybės

Karšta naujiena

2018 m. gegužės 3 d. dalyvausime tarptautiniame konkurse „Mano banguojanti jūra 2018“ Klaipėdoje

Balandžio 26 d. (18.00 val.) aktų salėje vyks „Centro geriausių mokinių tėvų vakaras“. Kviečiame mokinius ir jų tėvelius.

Masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“

Šių metų lapkričio 7 d., dalyvaujant Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinių projekte „MŪSŲ DOVANOS LIETUVAI“, buvo surengtas masažuotojo specialybės mokinių sveikatingumo šventė-konkursas „Būkime sveiki Lietuvos ateičiai“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Renginio tikslas – populiarinti masažuotojo specialybę, supažindinti su metodikomis ir technikomis, galinčiomis padėti suprasti savo kūno poreikius, kad išliktume kuo ilgiau sveikesni.

Šventėje, be masažuotojo specialybės mokinių (M-4, M-5, M-6, M-7 grupės), dalyvavo ir svečias iš Švietimo ir mokslo ministerijos, mokyklos valdžios atstovai bei visi kiti, kam svarbi sveikata ir gera savijauta.

Šventę atidarė centro direktorė Rita Pečiukaitytė. Renginio metu skaitytos teorinės-praktinės paskaitos:

  • „Japoniško terapinio veido masažo subtilybės. Savimasažas“ (vedė Diana Gervienė, kineziterapeutė, licencijuota KOBIDO masažo meistrė, autorinių seminarų ir ISPADO akademijos dėstytoja);
  • „Sąmoningas judesių valdymas“ (vedė Jolanta Ghaoui, grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ kineziterapeutė).

Projekto kulminacija – masažuotojų šventė-konkursas, kurio metu dalyviai pademonstravo savo meistriškumą laisvoje programoje. Be klasikinio masažo buvo atlikti ir kiti masažai: vytelėmis, Yumeiho, Tajų, Linksmųjų apelsinų, atpalaiduojantis...

Išrinktos charizmatiškiausio, originaliausio, techniškiausio, ergonomiškiausio, švelniausio masažuotojo ir kitos nominacijos.

Visi dalyviai šiame konkurse tapo nugalėtojais! Linkime jiems sėkmės ir toliau tobulėti, o Lietuvos žmonėms suprasti, kad jų sveikata yra jų rankose.

Dėkojame visiems prisidėjusiems, tame tarpe ir fotografei Gintarei Grigėnaitei bei charizmatiškajam renginio vedėjui Regimantui Šimui.

 atvira informavimo konsultavimo orientavimo sistema